Koh Phangan nazwane najlepszym miejscem na świecie do „pracy” według znanej strony internetowej

Koh Phangan, Surat Thani –

  Koh Phangan w Surat Thani, na południu Tajlandii, zostało nazwane numerem jeden na świecie dla tak zwanej „pracy”, według jednej z głównych stron internetowych.

Rzecznik rządu, pan Thanakorn Wangboonchana, powiedział powiązanym mediom tajskim: „Premier Prayut Chan-o-cha jest zadowolony, że Koh Phangan znalazło się w najlepszym miejscu na świecie do „pracy”. Ranking został zorganizowany przez portal 'Williama Russella która jest firmą zajmującą się ubezpieczeniami na życie i planami zdrowotnymi.”

„Ankieta przeprowadzona w 160 krajach na całym świecie wykazała, że ​​Koh Phangan w Surat Thani jest najlepszym miejscem na świecie do „pracy”, która łączy pracę i podróżowanie” – dodał Thanakorn.

„Ankieta została uwzględniona na podstawie czterech czynników, którymi były „miesięczne wydatki, szybkość Internetu, bezpieczeństwo i przyjemność. Koh Phangan ma środowisko odpowiednie na dłuższe pobyty, a także ma słynną na całym świecie imprezę Full Moon Party” – wyjaśnił pan Thanakorn.

„Turystyka Andamana zostanie również umieszczona w czołówce „Światowej klasy miejsc wellness”, aby pobudzić gospodarkę kraju po usunięciu przepustki na Tajlandię po 1 lipca” – zauważył Thanakorn.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.