Główna droga w pobliżu plaży Mai Khao w Phuket tymczasowo zamknięta z powodu wczorajszego przypływu, teraz wróciła do normy?

Phuket -

Główna droga wzdłuż plaży w Mai Khao w Phuket została wczoraj tymczasowo zamknięta z powodu przypływu (4 lipca)th). Dzisiaj (5 lipca) droga wraca do normalnego ruchu.

Nasze poprzednie historie:

Silne fale wyrzuciły wodę morską na drogę przy plaży na północ od Phuket, powodując opóźnienia w ruchu wczoraj po południu (3 lipca).

Ostatniej nocy, 3 lipca, gubernator Phuket przeprowadził inspekcję Thep Kasattri Road (nr 402) w kierunku północnym w pobliżu plaży Sai Kaew w Mai Khao.

Wczoraj w południe ponownie wzrosła fala wody morskiej. Policja Tha Chatchai (4 lipca)th) poinformował, że tymczasowo zamknęli drogę na plażę prowadzącą na północ przed dobrze znanym mostem Sarasin, kierując się z Phuket do Phang Nga.

Kierowcy musieli korzystać z pasa w kierunku południowym Thep Kasattri Road. Jednak policja Tha Chatchai poinformowała dzisiaj (5 lipca), że droga wróciła do normalnego ruchu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.