Departament Morski Phuket nadal ostrzega przed wypływaniem łodzi na morze z powodu złej pogody

Phuket -

  Biuro Morskie w Phuket ogłosiło dziś (5 lipca)th) ostrzeżenie małych łódek przed wejściem do morza ze względu na silne wiatry i fale, które obowiązuje do jutra (6 lipcath).

Ogłoszenie zostało złożone przez szefa biura morskiego w Phuket, pana Nachapong Pranit. W ogłoszeniu czytamy: „Silne wiatry i fale na Morzu Andamańskim mają do trzech metrów wysokości. Łodzie powinny płynąć ostrożnie, a małe łodzie powinny trzymać się na brzegu do 6 lipcath, 2022 r.”

„Proszę być na bieżąco z prognozą pogody z Tajskiego Departamentu Meteorologicznego (TMD) lub gorącej linii 1182.” Nachapong zakończył.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.