Departament Morski Phuket nadal ostrzega przed wypływaniem łodzi na morze z powodu złej pogody

Phuket -

  Biuro Morskie w Phuket ogłosiło dziś (5 lipca)th) ostrzeżenie małych łódek przed wejściem do morza ze względu na silne wiatry i fale, które obowiązuje do jutra (6 lipcath).

Ogłoszenie zostało złożone przez szefa biura morskiego w Phuket, pana Nachapong Pranit. W ogłoszeniu czytamy: „Silne wiatry i fale na Morzu Andamańskim mają do trzech metrów wysokości. Łodzie powinny płynąć ostrożnie, a małe łodzie powinny trzymać się na brzegu do 6 lipcath, 2022 r.”

„Proszę być na bieżąco z prognozą pogody z Tajskiego Departamentu Meteorologicznego (TMD) lub gorącej linii 1182.” Nachapong zakończył.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.