Silny wiatr, fale i ulewne deszcze trwają w prowincjach Phuket i Andaman

Phuket -

Silny wiatr, fale i ulewne deszcze będą kontynuowane w prowincjach Phuket i Andaman od 9 lipcath do lipca 14th, 2022.

Tajski Departament Meteorologiczny (TMD) wydał dziś najnowsze ostrzeżenie pogodowe (7 lipca)th ). Ogłoszenie stwierdza, 9 lipcath do lipca 14th, południowo-zachodni monsun pokryje Morze Andamańskie. Będzie więcej deszczu z silnym wiatrem i falami o wysokości do trzech metrów na otwartym morzu.

Wszystkie statki powinny postępować ostrożnie. Małe łodzie na Morzu Andamańskim powinny pozostać na lądzie 9 lipcath do lipca 14th. Bądź na bieżąco z przyszłymi aktualizacjami pogody.

=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.