Phuket zapewnia środki bezpieczeństwa dotyczące problemów związanych z pogodą przed długimi wakacjami w przyszłym tygodniu

Phuket -

Urzędnicy z Phuket zapewniają bezpieczeństwo turystów przed długimi wakacjami w przyszłym tygodniu, ponieważ wiele osób martwi się online o potencjalne katastrofy związane z pogodą spowodowane ostatnio ulewnymi deszczami i wiatrem.

Nasza poprzednia historia:

Gubernator Phuket nakazał odpowiednim urzędnikom, aby byli na bieżąco i uważnie obserwowali sytuacje w oceanach związanych z trzęsieniami ziemi.

Dziewiętnaście wież ostrzegających przed tsunami w Phuket jest testowanych codziennie od wczoraj (7 lipca)th) jak zwykle i będą testowane dopiero w środę z hymnem narodowym.

Wicegubernator Phuket Arnuparp Rodkwan Yodrabam powiedział Phuket Express: „W tym miesiącu jest wiele świąt, zwłaszcza w przyszłym tygodniu z pięciodniowym weekendem dla wielu Tajów. Spodziewamy się, że wielu Tajów, obcokrajowców i turystów będzie chciało odwiedzić plaże w Phuket w tym okresie wakacyjnym. Jesteśmy gotowi zadbać o ich bezpieczeństwo.”

„Zawsze jesteśmy przygotowani na ewentualną ewakuację tsunami. Lokalni mieszkańcy i żeglarze są informowani i instruowani, aby mieć oko na wodę morską lub inne naturalne różnice”. – stwierdził Rodkwan.

Pięciodniowe święto zaczyna się od środy 13 lipca do niedzieli 17 lipca. Okres ten obejmuje dwa święta religijne w dniach 13 i 14, które zgodnie z tajskim prawem będą również dniami zakazu sprzedaży alkoholu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.