Surat Thani zakazuje wszystkim łodziom opuszczania pomostów, w tym promów do jutra rano

Surat Thani –

Gubernator Surat Thani nakazał zakazać wszystkim łodziom, w tym promom, opuszczania pirsów od dzisiejszego popołudnia (11 lipca).th) do jutra (12 lipca)th) rano.

Komunikat został wydany przez gubernatora Surat Thani, pana Witchawuta Chinto dzisiaj (11 lipcath) stwierdzające, że zamówienie jest spowodowane ulewnym deszczem oraz silnym wiatrem i falami, które oddziałują na obszar Surat Thani.

„Od dziś (11 lipca) wszystkie łodzie, w tym promy, będą miały zakaz opuszczania pomostów w każdej dzielnicy, która jest połączona z Zatoką Tajlandzką.th) jutro od 2:00 do 5:00 (12 lipca)th) w trasach poniżej:

1) Z dzielnicy Mueang Surat Thani do dzielnicy Koh Samui do dzielnicy Koh Phangan do Koh Tao (powrót)
2) Z dzielnicy Don Sak do dzielnicy Koh Samui do dzielnicy Koh Phangan do Koh Tao z powrotem)
3) Z Koh Samui do Koh Phangan, Koh Tao do prowincji Chumphon (wyjazd – z powrotem).

Kolejność w języku tajskim znajduje się poniżej:

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.