Dwie osoby ranne po tym, jak ich motocykl spadł z lokalnej drogi na Patong Hill

ZDJĘCIE: Przywitaj się

Patong –

Dwie osoby doznały obrażeń po tym, jak ich motocykl spadł z lokalnej drogi w Patong Hill.

Ratownicy zostali powiadomieni o wypadku wczoraj po południu (13 lipca)th). Dotarli do lokalnej drogi, aby znaleźć motocykl u podnóża wzgórza, w pobliżu którego znajdowały się dwie ranne osoby.

Ratownicy używali lin, aby się podeprzeć przed zejściem ze wzgórza, aby pomóc rannym. Ranni motocykliści zostali podciągnięci przy pomocy lin, zanim zostali zabrani do miejscowego szpitala.

Przyczyna wypadku nie była od razu jasna, a pogoda była wtedy bezchmurna.

ZDJĘCIE: Przywitaj się

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.