Dwie osoby ranne po tym, jak ich motocykl spadł z lokalnej drogi na Patong Hill

ZDJĘCIE: Przywitaj się

Patong –

Dwie osoby doznały obrażeń po tym, jak ich motocykl spadł z lokalnej drogi w Patong Hill.

Ratownicy zostali powiadomieni o wypadku wczoraj po południu (13 lipca)th). Dotarli do lokalnej drogi, aby znaleźć motocykl u podnóża wzgórza, w pobliżu którego znajdowały się dwie ranne osoby.

Ratownicy używali lin, aby się podeprzeć przed zejściem ze wzgórza, aby pomóc rannym. Ranni motocykliści zostali podciągnięci przy pomocy lin, zanim zostali zabrani do miejscowego szpitala.

Przyczyna wypadku nie była od razu jasna, a pogoda była wtedy bezchmurna.

ZDJĘCIE: Przywitaj się

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.