Dowódca armii regionalnej i sześciu innych rannych po katastrofie helikoptera ląduje w Songkhla

ZDJĘCIE: MGR Online

Songkhla –

Dowódca Regionu Czwartej Armii Generał porucznik Kriangkrai Srirak i sześć innych osób zostało rannych po katastrofie helikoptera wojskowego, który wylądował dziś rano na plantacji kauczuku w dystrykcie Thepa w Songkhla (15 lipca)th).

Okazało się, że silnik helikoptera miał problemy, które spowodowały, że pilot wykonał awaryjne lądowanie i rozbił się na plantacji gumy.

Ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć siedem rannych osób, w tym czwartego dowódcę Armii, generała porucznika Kriangkrai Sriraka. Jeden z nich był uwięziony w środku. Wszyscy zostali zabrani do szpitali wojskowych.

Zastępca dowódcy Regionu Czwartego Armii, generał dywizji Pramote Promin, powiedział prasie: „Śmigłowiec odleciał z Hatyai w Songkhla, kierując się do Pattani, aby wykonywać swoje regularne obowiązki. Generał porucznik Kriangkrai był świadomy, kiedy przybyli ratownicy. Doznał obrażeń. Jego stan zdrowia jest w pełni sprawdzany”.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.