Pięciu zagranicznych turystów unika poważnych obrażeń po przewróceniu się taksówki Tuk Tuk w Patong

FOTO: Newshawk Phuket

Patong –

Pięciu zagranicznych turystów uniknęło poważnych obrażeń po przewróceniu się Tuk Tuka w Patong w piątek wieczorem (15 lipca).

Policja Patong została powiadomiona o wypadku o 6:30 na moście w pobliżu plaży Tri Trang w Patong.

Przybyli na miejsce i znaleźli na drodze przewróconą żółtą taksówkę Tuk Tuk. Z taksówki Tuk Tuk wysiadło pięciu zagranicznych pasażerów. Trzy osoby w Tuk Tuku doznały drobnych obrażeń, w tym kierowca. Zabrano ich do miejscowego szpitala.

Nie było jasne, co spowodowało wypadek, a kierowca nie był dostępny na rozmowę z powodu odniesionych obrażeń.

FOTO: Newshawk Phuket

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.