Taksówkarz z Phuket zwraca portfel zagranicznemu turyście

Phuket -

Taksówkarz z Phuket znalazł portfel w swojej taksówce, zanim zwrócił go zagranicznemu właścicielowi.

Pan Tom Sukkasem, szef stacji taksówek na postoju taksówek w pobliżu Central Phuket, zadzwonił pod koniec zeszłego tygodnia na infolinię 1155 policji turystycznej Phuket.

Tom powiedział policji, że pan Kampanart Chaiyakarn, kierowca taksówki na postoju taksówek, znalazł w swojej taksówce portfel, który mógł należeć do jego ostatniego zagranicznego klienta turystycznego.

Policja turystyczna w Phuket otrzymała portfel, zanim zidentyfikowała właściciela. Skontaktowano się z zagranicznym turystą, który przebywał w hotelu w Patong, na posterunek policji turystycznej w Phuket.

Zagraniczny turysta z radością przyjął swój portfel. Sprawdził swój portfel i powiedział, że wszystko jest nienaruszone. Podziękował taksówkarzowi i policji turystycznej Phuket za dobry uczynek. Nazwisko i narodowość turysty nie zostały ujawnione, chociaż pozował do zdjęć jak widać.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.