Ranny delfin umiera po umyciu się na plaży Patong – WIDEO

Patong –

Ranny delfin zmarł wczoraj po wyrzuceniu na plażę Patong (17 lipca).

Ratownicy zostali powiadomieni od ratowników Patong, że znaleźli delfina wyrzucanego na plażę w pobliżu mostu Coral Beach Bridge w pobliżu Taweewong Road.

Ratownicy skontaktowali się z Centrum Biologii Morskiej Phuket (PMBC) w Cape Panwa w stanie Wichit przed udaniem się na plażę.

Przybyli na miejsce, aby znaleźć delfina w pobliżu brzegu. Ratownicy używali plastikowego arkusza do trzymania delfina w wodzie, czekając na pracowników PMBC. Delfin został ranny z kilkoma ranami na płetwie.

Delfin został przewieziony do Morskiego Centrum Biologicznego Phuket w Cape Panwa, subdystrykt Wichit, w dzielnicy Mueang Phuket na leczenie. Jednak później został niestety uznany za zmarłego.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.