Budowa szklanego tarasu na plaży Surin w Thalang ma się rozpocząć w grudniu

Thalang –

Oczekuje się, że w grudniu rozpocznie się budowa szklanego tarasu na plaży Surin w Thalang.

Nasza poprzednia historia:

Phuket planuje wybudować spacer po niebie w Rawai i szklany taras na plaży Surin w Thalang.

Na początku tego tygodnia odbyło się spotkanie publiczne w okręgu Cherng Talay i było prowadzone przez przewodniczącego Organizacji Administracji Prowincji Phuket (PPAO) pana Rewata Areerob oraz dyrektora administracyjnego Cherng Talay pana Manoda Panchalarda.

Przewodniczący Organizacji Administracji Prowincji Phuket (PPAO) Rewat Areerob powiedział The Phuket Express: „Spotkanie miało na celu wysłuchanie pomysłów mieszkańców i przedsiębiorców w Cherng Talay, które zostaną wykorzystane do ulepszenia projektu. Projekt nie będzie miał negatywnego wpływu na środowisko i życie lokalne w pobliżu.” — stwierdził Rewat.

„Szklany taras na plaży Surin będzie nowym punktem orientacyjnym, który przyciągnie więcej turystów do Cherng Talay, Thalang i Phuket, co przyniesie większe dochody”.

„Pełny projekt zostanie ukończony do grudnia tego roku. Oczekuje się, że budowa może rozpocząć się pod koniec tego roku z budżetem 139 milionów bahtów. Przeszklony taras pozwoli turystom oglądać przez szkło piękne widoki na plażę Surin i Cherng Talay.” Rewat zakończył.

W międzyczasie mieszkańcy Rawai zgodzili się na projekt spaceru po niebie w Khao Daeng (Red Hill) w Rawai w pobliżu przylądka Phrom Thep, w dzielnicy Mueang Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.