Mniej turystów i miejscowych odwiedzających małpi punkt widokowy na Koh Sirey w Phuket, mówią sprzedawcy owoców, obwinia się o ospę małp

Phuket -

Sprzedawcy owoców w małpim punkcie widokowym na Koh Siray twierdzą, że mniej turystów i miejscowych odwiedzało i kupowało owoce dla małp, a sprzedawcy obwiniają ospę małpią, mimo że to nie małpy są odpowiedzialne za obecne rozprzestrzenianie się choroby na całym świecie.

Nasza poprzednia historia:

Wczoraj (25 lipca)th) Dr Kusak powiedział Phuket Express: „Potwierdzono wszystkie 19 osób z bliskiego kontaktu wysokiego ryzyka”. ujemny od małpiej ospy”.

Reporterzy Phuket Express odwiedzili wczoraj Monkey Viewpoint na Koh Sirey w Rassada, w dzielnicy Mueang Phuket. Na punkcie widokowym w pobliżu lasu namorzynowego przebywa około 200 małp.

Sprzedawcy owoców powiedzieli Phuket Express: „W zeszłym tygodniu mniej ludzi kupowało owoce dla małp. Mogą bać się małpiej ospy. Nawet podczas nakazowych zamknięć i ograniczeń Covid -19 było więcej osób kupujących tu owoce dla małp. Niektórzy sprzedawcy owoców w pobliżu dają małpom resztki owoców. Tak więc małpy nadal nie głodują”.

Kupujący powiedział Phuket Express: „Rzucamy owocami małpom. Trzymamy się z dala od nich i nie dotykamy ich. Potem myjemy ręce”.

Jak zauważono jednak, same małpy nie były źródłem rozprzestrzeniania się Covid-19 na całym świecie.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.