Tajlandia przedstawia obecnie komisji BIE dla Phuket jako kandydata na organizację Specialized Expo 2028

Phuket -

Wczoraj (25 lipca)th) był pierwszym dniem, w którym tajlandzki zespół przedstawił komisji BIE dla Phuket jako kandydata na gospodarza Specialized Expo 2028.

Nasza poprzednia historia:

Gubernator Phuket podczas wizyty w Paryżu we Francji ma zasugerować pomysły na kandydata na Phuket jako gospodarza Specialized Expo 2028-Phuket Thailand.

Gubernator Phuket prosi konsulaty z siedzibą w Phuket o rady i sugestie dotyczące kandydatury prowincji na Specialized Expo 2028.

W tym miesiącu komisja BIE (Bureau of International Des Expositions) przyjedzie do Phuket, aby sprawdzić, czy Phuket jest gotowy do organizacji wydarzenia. Ludzie z Phuket przywitają ich i powinni być dobrymi gospodarzami dla BIE, którzy będą podróżować po całej wyspie.

Wczorajsza prezentacja została podzielona na dwa główne tematy.

  1. Expo 2028 w Tajlandii :

– O Expo 2028, Phuket Tajlandia / Tajlandia jako Gospodarz

– Środowisko gospodarcze, społeczne i polityczne Tajlandii

– Tajlandia jako centrum medyczne i odnowy biologicznej Azji

– Phuket jako miasto gospodarza przez gubernatora Phuket Naronga Woonciewa.

  1. Motyw i podmotywy

– Temat i podmotywy /

– Expo with Purposes / Subtemes i ich związek z problemami globalnymi / Logo Phuket Expo

– Zastosowanie tematu do wystawy

– Rodzaje pawilonów

Dzisiaj (26 lipca) jest drugi dzień prezentacji.

Decyzja nie zostanie podjęta przez kilka miesięcy, ale ma ogromne konsekwencje zauważa The Phuket Express. Jeśli Phuket zostanie wybrany na wystawę, przyciągnie tysiące odwiedzających na wyspę i prawdopodobnie dochód.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.