AKTUALIZACJA: Zmarły starszy Amerykanin znaleziony na plaży Yanui, który prawdopodobnie spadł ze skały w pobliżu punktu widokowego

Rawaj –

  Tajska policja potwierdziła, że ​​ciało znalezione w pobliżu plaży Yanui wczoraj rano, 27 lipca, było 73-letnim Amerykaninem, który prawdopodobnie spadł ze skały w pobliżu punktu widokowego w Rawai.

Nasza poprzednia historia:

Dziś rano (27 lipca ) znaleziono ciało niezidentyfikowanego cudzoziemca w pobliżu plaży w Rawaith).

Podpułkownik Eakkachai Siri z policji turystycznej w Phuket powiedział Phuket Express wczoraj po południu (27 lipcath), „Ciało mężczyzny zostało później zidentyfikowane jako Amerykanin, 73 lata (The Phuket Express nie ujawnia jego nazwiska). Przyjechał do Tajlandii 11 lipcath. Zameldował się w hotelu w Nai Harn w Rawai.

„Jego ciało znaleziono między dużymi skałami w pobliżu punktu widokowego Windmill na plaży Naiharn. Na jego ciele nie znaleziono śladów walki ani konfliktu”. Dodał ppłk Eakkachai.

„Na tym etapie policja uważa, że ​​Amerykanin mógł spaść ze skały w pobliżu punktu widokowego. Jednak przyczyna zgonu jest potwierdzana przez sprawdzany materiał CCTV. Ambasada i jego rodzina zostali powiadomieni. Podpułkownik Eakkachai zakończył.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.