Biuro morskie w Phuket ostrzega łodzie wpływające na morze

Phuket -

Biuro Morskie w Phuket ogłosiło dziś rano (Sierpień 2nd) dla łodzi wychodzących na morze z powodu silnych wiatrów i fal, która obowiązuje do 7 sierpnia.

Ogłoszenie zostało wydane przez szefa biura morskiego w Phuket, pana Nachapong Pranit. W ogłoszeniu czytamy: „Silne wiatry i fale na Morzu Andamańskim mają ponad trzy metry wysokości. Łodzie powinny płynąć ostrożnie, a małe łodzie powinny pozostać na brzegu do 7 sierpnia 2022 r. ”

„Proszę być na bieżąco z prognozą pogody z Tajskiego Departamentu Meteorologicznego (TMD) lub gorącej linii 1182”.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.