Ogień niszczy dom w Rassada, Phuket – WIDEO

Phuket -

Pożar zniszczył dom w podokręgu Rassada, w dzielnicy Mueang Phuket.

Strażacy z gminy Rassada zostali powiadomieni o pożarze wczoraj o 6:45 (3 sierpnia) w domu w Soi King Kaew przy Rassada Nusorn Road.

Przybyli na miejsce z trzema wozami strażackimi i odkryli, że dom wykonany z drewna i cynku w pobliżu lasu namorzynowego był mocno płonący. Opanowanie ognia zajęło około pół godziny. Nie zgłoszono żadnych obrażeń. Koszt szkód szacowany jest na około 50,000 XNUMX bahtów. Przyczyna pożaru jest badana.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.