AKTUALIZACJA: Urzędnicy odwiedzają ofiary pożaru w Rassada w Phuket

Phuket -

  Urzędnicy z Phuket udali się na miejsce pożaru w podokręgu Rassada w dzielnicy Mueang Phuket, aby pocieszyć ofiary pożaru.

 Nasza poprzednia historia:

 Pożar zniszczył dom w podokręgu Rassada, w dzielnicy Mueang Phuket.

Teraz zaktualizuj:

Wczoraj (4 sierpnia)th) zespół urzędników z Phuket pod przewodnictwem Naczelnika Okręgu Mueang, pana Suwita Suriyawonga, oraz naczelnika wioski odwiedził ofiary po tym, jak w domu z drewna i cynku wybuchł pożar. Ofiary otrzymały suszoną żywność i pieniądze, po czym zostały podane szczegóły dotyczące dalszej pomocy.

Ofiary, których nazwiska zostały utajnione, były ewidentnie bardzo wdzięczne za pomoc i pomoc.

Dokładna przyczyna pożaru była nadal badana i sprawdzana przez odpowiednich urzędników.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.