Domniemany diler narkotyków aresztowany z 1,779 pigułkami metamfetaminy i bronią w Phuket

Phuket -

  Domniemany handlarz narkotyków został aresztowany z 1,779 pigułkami metamfetaminy i pistoletem w Phuket.

Policja prowincji Phuket aresztowała w tym tygodniu 36-letniego Weeradeta „Gata” Gerdmonkola w kondominium w dzielnicy Wichit, w dzielnicy Mueang Phuket.

Zabrano mu 30.01 grama krystalicznej metamfetaminy, 1,779 pigułek metamfetaminy i pistolet z 15 nabojami.

Oskarża się go o posiadanie narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży, nielegalne posiadanie broni palnej oraz noszenie broni w miejscach publicznych bez zezwolenia.

Gat nie wydał od razu mediom oświadczenia w sprawie zarzutów i zarzutów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.