Austriak z 12 nakazami aresztowania został aresztowany w Phuket pod zarzutem udziału w narkotykach i oszustwach

Phuket-

Austriak z 12 nakazami aresztowania został aresztowany w Phuket po rzekomym zamieszaniu w narkotyki i oszustwa w Austrii.

Urząd Imigracyjny w Phuket poinformował, że aresztowano 37-letniego Davida, obywatela Austrii. Imigracja zataiła jego nazwisko. Jest poszukiwanym podejrzanym z Austrii, gdzie rzekomo był nielegalnie zamieszany w narkotyki, oszustwa i posiadanie nielegalnej broni.

W sumie od maja tego roku wydano za niego 12 nakazów aresztowania. Jego austriacki paszport został cofnięty w grudniu zeszłego roku, a austriacka ambasada poinformowała Tajlandię, że ma go szukać.

Pan David wjechał do Tajlandii 7 czerwcath w tym roku i zarejestrował swój adres zamieszkania w Phuket. Funkcjonariusze w końcu odkryli, że mieszkał w kondominium w Rawai. Został aresztowany podczas nauki boksu tajskiego i zostanie odesłany do Austrii.

Nie było jasne, w jaki sposób David mógł wjechać do Tajlandii z cofniętym paszportem i czy miał inny paszport lub podwójne obywatelstwo. Imigracja nie od razu odpowiedziała na to pytanie.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.