Phuket zorganizuje festiwal kulinarny „Roi Rim Bueng” w lagunie Rawai

Phuket -

Festiwal kulinarny „Roi Rim Bueng” odbędzie się w tym miesiącu na lagunie w Rawai.

Gmina Rawai zaprasza ludzi do udziału w festiwalu kulinarnym „Roi Rim Bueng” w parku publicznym Nai Harn w pobliżu laguny Naiharn w subdystrykcie Rawai, w dzielnicy Mueang Phuket.

Festiwal odbędzie się 13 sierpniath Do sierpnia 14th. Wydarzenie będzie trwało od godziny 5:00 do 10:00.

Wydarzenie zaprezentuje lokalne potrawy, owoce morza i ręcznie robione produkty wraz z tradycyjnymi pokazami i koncertami.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.