Siedmioletnia dziewczynka umiera od postrzału po tym, jak dziewięcioletni chłopiec przypadkowo otwiera ogień w Rassada w Phuket

Rasada –

Siedmioletnia dziewczynka zginęła od strzału po tym, jak dziewięcioletni chłopiec przypadkowo otworzył ogień do domu w Rassadzie.

Pułkownik policji miasta Phuket Sarawut Chooprasit powiedział dziś Phuket Express (8 sierpnia)th), „W weekend zostaliśmy powiadomieni ze szpitala, że ​​siedmioletnia dziewczynka zmarła od rany postrzałowej”.

„Dziewięcioletni chłopiec, który jest jej krewnym, przypadkowo otworzył ogień w domu ich krewnych, gdzie na pierwszym piętrze odbywała się ceremonia poświęcenia nowego domu. Chłopiec i dziewczynka bawili się na drugim piętrze w sypialni.”

„Chłopiec znalazł pistolet w schowku. Myślał, że to zabawkowy pistolet. Wycelował pistolet w dziewczynę i pociągnął za spust. Kula trafiła w lewą klatkę piersiową dziewczyny, która później została uznana za martwą”.

„Chłopiec nie stanął przed sądem w tej sprawie, ponieważ ma mniej niż 12 lat i był to tragiczny wypadek. Rodzina dziewczynki również nie chce dalszych kroków prawnych, ponieważ są krewnymi”.

Policja w Phuket nie będzie wnosić żadnych zarzutów przeciwko rodzicom o posiadanie broni i nie było od razu jasne, czy broń była legalnie posiadana i dlaczego nie została zablokowana i zabezpieczona.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.