AKTUALIZACJA: Nie znaleziono nielegalnych zagranicznych pracowników w miejscach rozrywki, powiedział urzędnik z Phuket

Phuket -

Urzędnicy z Phuket powiedzieli, że nie znaleziono nielegalnych zagranicznych pracowników w miejscach rozrywki po inspekcji przeprowadzonej w następstwie skarg.

Nasza poprzednia historia:

Przedstawiciel pracowników branży rozrywkowej wystosował pismo do odpowiednich urzędników, aby powstrzymać rzekomych nielegalnych pracowników zagranicznych.

Szef Biura Zatrudnienia w Phuket, Pan Pichit Singthongkam, powiedział Phuket Express: „W weekend po skargach przeprowadziliśmy inspekcję ośmiu obiektów rozrywkowych w rejonie miasta Phuket. Nie znaleźliśmy żadnych nielegalnych pracowników”.

Phuket Express zauważa, że ​​urzędnicy nie skontrolowali Patong, skąd pochodziło wiele skarg.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.