Phuket spodziewa się w tym roku 150,000 7.5 więcej indyjskich turystów generujących ponad XNUMX miliarda bahtów po roadshow w Indiach

Phuket -

Phuket spodziewa się większej liczby indyjskich turystów, którzy wygenerują w tym roku, 7.5, ponad 2022 miliarda bahtów, po niedawnym roadshow w Indiach, według odpowiednich urzędników.

Wiceprezes Organizacji Administracji Prowincji Phuket (PPAO) Pan Arnuparb Wechwanichsanong powiedział Phuket Express: „PPAO i Stowarzyszenie Turystyki w Phuket pojechały na imprezę marketingową dotyczącą turystyki objazdowej w Indiach od 1 sierpniast Do sierpnia 6th, 2022. Wydarzenie to upamiętniło 75. rocznicę nawiązania stosunków tajsko-indyjskich”.

„Indyjscy turyści są największym rynkiem turystycznym w Phuket. Od maja tego roku do chwili obecnej Phuket odwiedziło 87,292 40 indyjskich turystów. Jest ponad XNUMX bezpośrednich lotów tygodniowo z Indii w New Delhi, Bombaju i Bangalore” – wyjaśnił Arnuparb.

„Jesteśmy zadowoleni z tego roadshow. Około 250 operatorów turystycznych w Indiach jest zainteresowanych Phuket. Od teraz do końca tego roku co najmniej 150,000 7.5 indyjskich turystów będzie odwiedzać Phuket, co przyniesie co najmniej XNUMX miliarda bahtów” – dodał Arnuparb.

Arnuparb stwierdził, że przeciętny indyjski turysta przebywał obecnie 5-6 dni i wydał w tym okresie łącznie około 50,000 XNUMX bahtów.

Arnuparb powiedział również, że pokaz objazdowy ustalił, że jedną z głównych potrzeb indyjskich turystów w Phuket jest bardziej wegetariańskie jedzenie, zwłaszcza w hotelach, ponieważ wielu Hindusów nie je mięsa. Ponadto w hotelach priorytetem było dodanie kanałów telewizyjnych z treściami i językami indyjskimi.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.