AKTUALIZACJA: Nie znaleziono nielegalnych zagranicznych pracowników w miejscach rozrywki w Kamali, powiedział urzędnik z Phuket

Phuket -

Urzędnicy z Phuket powiedzieli, że po inspekcji przeprowadzonej w następstwie skarg w miejscach rozrywki w Kamali nie znaleziono żadnych nielegalnych zagranicznych pracowników.

Nasza poprzednia historia:

Przedstawiciel pracowników branży rozrywkowej wystosował pismo do odpowiednich urzędników, aby powstrzymać rzekomych nielegalnych pracowników zagranicznych.

Szef Biura Zatrudnienia w Phuket, Pan Pichit Singthongkam, powiedział Phuket Express: „W weekend po skargach skontrolowaliśmy osiem obiektów rozrywkowych w okolicy Kamala, w dzielnicy Mueang Phuket. Nie znaleźliśmy żadnych nielegalnych pracowników”.

W międzyczasie urzędnicy skontrolowali również osiem obiektów rozrywkowych w rejonie miasta Phuket, w których, jak powiedzieli, nie znaleziono żadnych nielegalnych pracowników.

Phuket Express zauważa, że ​​urzędnicy nie skontrolowali Patong, skąd pochodziło wiele skarg.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.