Phuket Beach Festival 2022 ma przyciągnąć turystów w „Zielonym sezonie”

ZDJĘCIE: zipevenapp

Phuket -

Phuket Beach Festival 2022 odbędzie się 23 sierpniard Do sierpnia 28th , 2022 na plaży Kata, aby przyciągnąć więcej turystów w „Zielonym sezonie” (sezon monsunowy).

Minister turystyki i sportu Pipat Ratchakitprakarn powiedział prasie tajskiej: „Phuket Beach Festival 2022 jest jednym z wydarzeń zaplanowanych na rozwój turystyki w ramach naszego projektu turystyki sportowej „Powietrze, morze, ląd, południowy festiwal turystyki sportowej”. Wydarzenie ma na celu wzmocnienie całego systemu turystyki sportowej dzięki współpracy między rządem a sektorem prywatnym w Phuket.”

„W sezonie zielonym lub monsunowym niewielu turystów odwiedza Phuket. Z drugiej strony jest to pora roku najbardziej odpowiednia do surfowania. Phuket Beach Festival będzie dobrym wydarzeniem w tym sezonie. Jednak jest to również niebezpieczne dla jakiejkolwiek aktywności ze względu na silne fale. Dlatego współpracowaliśmy z międzynarodowymi jednostkami, takimi jak International Life Saving (ILS) i International Surfing Association (ISA), aby zapewnić treningi trenerom surfingu.”

„Phuket Beach Festival odbędzie się 23 sierpniard Do sierpnia 28th w Beyond Resort Kata. Wydarzenie obejmie zawody surfingowe, plażowe targi FLEA Markets, koncerty tajskich artystów i nie tylko. Wydarzenie będzie również dostępne na CONCERTLIVE STREAMING przez FACEBOOK: PHUKETBEACHFESTIVAL.”

ZDJĘCIE: zipevenapp

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.