Pożar w barze na Bangla Road w Patong alarmuje turystów

Patong, Phuket –

  Pożar w barze przy Bangla Road w Patong zaalarmował turystów dziś w środku popołudnia (11 sierpniath).

Strażacy z gminy Patong zostali powiadomieni o pożarze o 3:53 ​​w „Hero Bar” na Bangla Road w Patong. Przybyli na miejsce i zauważyli dym wydobywający się z baru. Usunięcie dymu zajęło prawie godzinę.

Strażacy zgłosili, że przyczyną pożaru były iskry z kabla elektrycznego wysokiego napięcia nad barem.

Iskry załapały się na dach i sufit baru, powodując dużo dymu, ale żadnych płomieni. Nie zgłoszono żadnych obrażeń. Jednak pożar spowodował poważną przerwę w dostawie prądu na Bangla Road na kilka godzin. Obawy związane z pożarami w Tajlandii pozostają wysokie z powodu niedawnego pożaru klubu nocnego w Sattahip, w którym zginęło siedemnaście osób.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.