Taksówkarze przed hotelem w Patong ostrzegają innych taksówkarzy o „kradzieży” klientów

Patong, Phuket –

Taksówkarze przed hotelem w Patong ostrzegali innych taksówkarzy o „kradzieży” klientów w ich okolicy.

Problem stał się dziś popularny w mediach społecznościowych Phuket (11 sierpnia)th). Taksówkarze, którzy stoją na postoju taksówek przed hotelem w pobliżu plaży Kalim w Patongu, wywiesili dokumenty na pobliskich słupach energetycznych.

Wiadomość kończyła się: „Do innych taksówkarzy, proszę, unikaj odbierania klientów w tej okolicy, ponieważ nas nie szanujesz. Zażądałeś od klientów niższych cen niż normalnie. Zmagamy się z naszą pracą. Ukradłeś naszych klientów. To jest niedopuszczalne. Ostrzegaliśmy cię.

Użytkownicy mediów społecznościowych są zaniepokojeni tą kwestią, ponieważ obawiają się, że spowoduje to pewne problemy, jak wcześniej, gdy taksówkarze walczą i psują wizerunek turystyczny. Wzywają policję i Biuro Transportu Lądowego w Phuket o zbadanie sprawy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.