Pięciu podejrzanych o narkotyki aresztowanych w Phuket w ciągu dwóch dni z łącznie 3,373 tabletkami metamfetaminy

Phuket -

Pięciu podejrzanych o narkotyki zostało aresztowanych w ciągu dwóch dni w Phuket z łącznie 3,373 tabletkami metamfetaminy.

Raporty policji wojewódzkiej w Phuket z 10 sierpniath do 11 sierpnia aresztowano pięciu podejrzanych, którymi są:

  1. Charin 'Arm' Innoom, lat 31, z Phuket została aresztowana w Karon. Zabrano mu 1,909 pigułek metamfetaminy i dwa ręcznie robione pistolety z dwiema kulami. Stawia mu zarzut posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży oraz nielegalnego posiadania broni i amunicji.

2. Niram 'Nat' Samoo Lanlongsa, lat 26, z Phuket został aresztowany w Wichit. Zabrano mu 15 tabletek metamfetaminy i ręcznie robiony pistolet na długopisy. Stawia mu zarzut posiadania narkotyków kategorii 1 i nielegalnego posiadania broni palnej.

3. Jirayut 'Benz' Datjarit, 23, z Rayong, został aresztowany w Rassadzie. Odebrano mu 0.08 grama krystalicznej metamfetaminy i 41 pigułek metamfetaminy. Stawia mu zarzut posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży i nielegalnego używania narkotyków.

4. Nattapong „Mos” Hansantear, lat 30, z Phuket, został aresztowany w Chalong. Odebrano mu 800 tabletek metamfetaminy. Stawia mu zarzut posiadania leków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży.

5. Narongchai 'O' Srisooksai i pan Sommai 'Mai' Noppakao, lat 39, z Phuket, zostali aresztowani w Kathu. Skonfiskowano im 2.52 grama krystalicznej metamfetaminy, 608 tabletek metamfetaminy, 30 tabletek ecstasy, dwa pistolety i 85 kul. Postawiono im zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży oraz nielegalnego posiadania broni i amunicji.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.