Phuket jest gotowy na przyjęcie w przyszłym miesiącu APEC SME

Phuket -

Gubernator Phuket ogłosił, że prowincja jest gotowa na przyjęcie w przyszłym miesiącu 28. APEC MŚP (małych i średnich przedsiębiorstw).

Gubernator Phuket Narong Woonciew powiedział Phuket Express: „Phuket jest gotowy do organizacji 28. spotkania APEC MŚP w przyszłym miesiącu od 5 wrześniath do września 10th. To dobra okazja dla Phuket na przyjęcie gości z 21 stref ekonomicznych Azji – Pacyfiku. Jesteśmy również gotowi na handel, inwestycje i turystykę po Covid-19.”

„Ponadto mamy 42,598 224,905 operatorów MSP zatrudniających XNUMX XNUMX pracowników. To dobra szansa na napędzanie gospodarki dla regionu i kraju w przyszłości.” Gubernator zakończył.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.