Oficer tajskiej marynarki wojennej zatrzymuje swój pojazd i pomaga nieprzytomnemu rannemu mężczyźnie na skrzyżowaniu w Phuket

Phuket -

  Oficer tajlandzkiej marynarki wojennej, który jechał za kierownicą, zatrzymał swój samochód przed udzieleniem pomocy nieprzytomnemu rannemu mężczyźnie na skrzyżowaniu w Phuket Town dzisiaj, 18 sierpnia 2022 r.

Chief Petty Officer pierwszej klasy Chaiwat Yuttapichainawin z Royal Thai Navy Region 3, który jechał samochodem w mieście Phuket z żoną, zatrzymał się, aby pomóc rannej osobie na skrzyżowaniu Jui Tui. Niezidentyfikowany ranny mężczyzna został znaleziony nieprzytomny na drodze po wypadku samochodu z motocyklem. Ratownicy nie przybyli jeszcze na miejsce zdarzenia.

Chaiwat został przeszkolony do ratownictwa. On i jego żona, która jest pielęgniarką, udzielili pierwszej pomocy rannemu mężczyźnie, który doznał obrażeń głowy i szyi, zanim przyjechała karetka.

Szczegóły wypadku i pojazd, którym jechał ranny mężczyzna, nie zostały wyjaśnione przez organy ścigania z Phuket.

Chaiwat był szeroko chwalony w tajskich mediach społecznościowych za swoje działania.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.