Kamala ponownie wstrzyma ćwiczenia ewakuacyjne przed tsunami

Kamala, Phuket –

Organizacja Administracyjna Kamala Tambon ponownie przeprowadzi w tym miesiącu ćwiczenia ewakuacyjne przed tsunami.

Jutha Dumlak, Prezes Organizacji Administracyjnej Kamala Tambon ogłosiła dziś (19 sierpnia)th) że 24 sierpnia ponownie przeprowadzą ćwiczenia ewakuacyjne tsunamith o 1:00 w publicznym parku w pobliżu plaży Kamal. Do ćwiczenia zapraszają ludzi i wolontariuszy.

W zeszłym miesiącu w wielu obszarach Phuket odbyły się ćwiczenia ewakuacyjne związane z tsunami, które wywołały Rawai i Kamali.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.