Czterech podejrzanych o narkotyki aresztowanych w Phuket z łącznie 389 tabletkami metamfetaminy i 962 gramami krystalicznej metamfetaminy

Phuket -

Czterech podejrzanych o narkotyki zostało aresztowanych w ciągu trzech dni w Phuket z łącznie 389 tabletkami metamfetaminy i 962 gramami krystalicznej metamfetaminy.

Policja prowincji Phuket donosi, że od 17 do 19 sierpnia aresztowała trzech podejrzanych, którzy:

Jessada „Jes” Wongkla, lat 28, została aresztowana w Thalang. Odebrano mu 893.77 gramów krystalicznej metamfetaminy i 66 pigułek metamfetaminy.

Songtham „Tom” Soipetch, lat 34, został aresztowany w Kathu. Odebrano mu 68.43 gramów krystalicznej metamfetaminy i 223 pigułki metamfetaminy.

Nartsamorn 'Mod' Kladkaek, lat 35 i Katipat 'Day' Putha, lat 34 zostali aresztowani w Wichit. Zabrano im 100 tabletek metamfetaminy.

Wszyscy mają do czynienia z zarzutami posiadania leków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.