Ogień wnętrzności samochodu w Soi Ta-iad, Chalong

Chalong –

Pożar uszkodził wczoraj zaparkowany samochód w Soi Ta-iad w Chalong (20 sierpnia)th).

Strażacy zostali powiadomieni o pożarze o godzinie 6:00 w Soi Ta-iad, która jest słynną salą bokserską z wieloma obcokrajowcami. Przybyli na miejsce zdarzenia i zastali sedana mocno płonącego. Gaszenie ognia zajęło około 20 minut. Przednia część samochodu została uszkodzona. W samochodzie nie znaleziono nikogo ani właściciela samochodu.

Poice dowiedział się później, że właściciel samochodu pochodzi z Krabi, ale teraz przebywa w Thalang. Samochód zepsuł się w Soi-Ta-iad, zanim właściciel wrócił do miejsca zakwaterowania, czekając na naprawę samochodu w poniedziałek.

Przyczyna pożaru jest badana.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.