Młody kierowca ginie po wypadku motocyklowym w Thalang

Thalang –

Młody kierowca zginął wczoraj rano po wypadku motocyklowym w Thalang (20 sierpnia)th).

Policja Thalang została powiadomiona o wypadku o 5:30 rano na Thep Kasattri Road w kierunku północnym w podokręgu Paklok 300 metrów w pobliżu świątyni Tha Ruea.

Policja, służby ratunkowe i Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzony motocykl na poboczu drogi. Pobliski ratownik znalazł ciało 22-letniego Nithikorna Jansakuna z Paklok. Doznał poważnych obrażeń głowy. Jego ciało zostało przewiezione do miejscowego szpitala.

Na miejscu nie znaleziono świadków. Na tym etapie policja Thalang uważa, że ​​kierowca stracił kontrolę nad swoim pojazdem, zanim zderzył się z chodnikiem i słupem energetycznym. Nie miał kasku motocyklowego.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.