Właściciel wezwany przez policję po rzekomej napaści seksualnej na kobietę w akademiku w Phuket Town  

Phuket -

Wystosowano wezwanie do właściciela, który rzekomo użył zapasowego klucza do otwarcia pokoju, zanim dokonał napaści seksualnej na kobietę, która spała w akademiku w Phuket Town.

Policja miejska w Phuket donosi, że 26-letnia K., pseudonim w ramach polityki redakcyjnej dotyczącej przypadków napaści na tle seksualnym, złożyła raport na początku tego tygodnia. Powiedziała policji, że właściciel, zidentyfikowany jako Pan Sasin, użył zapasowego klucza, aby otworzyć jej pokój, kiedy spała. Właściciel zaczął napaść seksualnie hee dotykając ją w niewłaściwy sposób. Obudziła się i głośno krzyknęła. Właściciel następnie uciekł z pokoju.

Pułkownik policji miejskiej Phuket Sarawut Chooprasit powiedział ekspresowi Phuket: „Wystosowaliśmy już wezwanie do właściciela. Jeśli jednak się nie stawi, wydamy nakaz aresztowania”.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.