Holenderski turysta uratowany po upadku przy wodospadzie w Phang Nga

FOTO: 77kaoded

Phangnga –

Holenderski turysta został uratowany po upadku z wodospadu w Phang Nga wczoraj (29 sierpnia 2022 r.).

Biuro Departamentu Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof w Phang Nga zostało powiadomione o pomocy sprzętowej po tym, jak zagraniczna turystka poślizgnęła się i zraniła się przy wodospadzie Thung Kamin w poddystrykcie Kuek Kak w dystrykcie Takua Pa.

Przybyli na miejsce, aby znaleźć 52-letnią holenderską turystkę, której tożsamość została utajniona na jej prośbę. Doznała urazów nogi i biodra i nie była w stanie chodzić.

Została przeniesiona z wodospadu, zanim została zabrana do lokalnego szpitala, gdzie pozostaje od czasu prasy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.