Dom alarmuje mieszkańców w Wichit

Wichit –

Wczoraj, 29 sierpnia, w Wichit zapalił się dom, alarmując mieszkańców, ale nie zgłoszono żadnych obrażeń.

Strażacy zostali powiadomieni o pożarze późnym popołudniem w domu na osiedlu mieszkaniowym w dzielnicy Wichit w dzielnicy Mueang Phuket.

Przybyli do domu w Soi Mueang Thong 5, aby znaleźć dym wydobywający się z domu. Pożar został opanowany po tym, jak mieszkańcy pomogli ugasić pożar przed przybyciem strażaków.

Półka w salonie została uszkodzona przez ogień. Nie zgłoszono żadnych obrażeń. Przyczyna pożaru jest wciąż badana.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.