Dom alarmuje mieszkańców w Wichit

Wichit –

Wczoraj, 29 sierpnia, w Wichit zapalił się dom, alarmując mieszkańców, ale nie zgłoszono żadnych obrażeń.

Strażacy zostali powiadomieni o pożarze późnym popołudniem w domu na osiedlu mieszkaniowym w dzielnicy Wichit w dzielnicy Mueang Phuket.

Przybyli do domu w Soi Mueang Thong 5, aby znaleźć dym wydobywający się z domu. Pożar został opanowany po tym, jak mieszkańcy pomogli ugasić pożar przed przybyciem strażaków.

Półka w salonie została uszkodzona przez ogień. Nie zgłoszono żadnych obrażeń. Przyczyna pożaru jest wciąż badana.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.