Miasto Phuket walczy z chorobami komarów, takimi jak gorączka denga

Phuket -

Miasto Phuket walczy z chorobami przenoszonymi przez komary, w tym z gorączką denga.

W tym tygodniu Wydział Zdrowia Publicznego i Ochrony Środowiska miasta Phuket rozpoczął kampanię mającą na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się gorączki denga.

Zamgławianie, aby zapobiec rozmnażaniu się komarów przenoszących choroby, zostało przeprowadzone w całym mieście Phuket. Na okolicznych osiedlach i wspólnotach mieszkaniowych prowadzono powszechne zamgławianie.

Gorączka denga była poważnym zagrożeniem dla zdrowia w całej Tajlandii, a ten rok był szczególnie niebezpieczny, według urzędników Wydziału Zdrowia i Środowiska miasta Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.