Boisko do sportów ekstremalnych w Phuket Gateway gotowe do użycia w tym tygodniu

Phuket -

Boisko do sportów ekstremalnych w Phuket Gateway będzie gotowe do użytku w najbliższą sobotę (10 września)th).

Wczoraj (4 września)th) Prezes Organizacji Administracji Prowincji Phuket (PPAO), pan Rewat Areerob przeprowadził inspekcję boiska sportów ekstremalnych przy bramie Phuket Gateway w podokręgu Mai Khao w dystrykcie Thalang w północnym Phuket.

Pan Rewat powiedział Phuket Express: „Boisko sportów ekstremalnych zostanie oficjalnie otwarte w najbliższą sobotę (10 września)th) natomiast zawody sportów ekstremalnych będą rozgrywane w godzinach 1:30-8:00.

„Chcemy wspierać nowe pokolenie ludzi, którzy lubią uprawiać sporty ekstremalne. W ten sposób zachęca się również nastolatków do trzymania się z dala od nielegalnych narkotyków podczas uprawiania sportu”. Rewat zakończył.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.