Pożar niszczy sklep spożywczy w Rassadzie i alarmuje mieszkańców

Rassada –

Wczoraj w nocy (4 września) pożar zniszczył sklep spożywczy w Rassadzieth) i zaniepokojonych mieszkańców.

Strażacy zostali powiadomieni o pożarze o 7:40 w lokalnym sklepie spożywczym na Ream Pattana Road w subdystrykcie Rassada w dzielnicy Mueang Phuket.

Strażacy przybyli na miejsce zdarzenia z pięcioma wozami strażackimi i stwierdzili, że ogień był mocno płonący. Kontrola ognia zajęła około godziny. Drewniany sklep spożywczy był całkowicie zniszczony. Nie zgłoszono żadnych obrażeń. Całkowity koszt szkód nie został jeszcze oszacowany.

Gubernator Phuket Narong Woonciew przybył później na miejsce zdarzenia, aby sprawdzić ten proces.

Pracownicy Phuket Electricity Authority odcięli elektryczność w pobliskim obszarze ze względów bezpieczeństwa. Na tym etapie uważa się, że przyczyną pożaru jest zwarcie elektryczne. Jednak policja kryminalistyczna w Phuket kontynuuje śledztwo, aby znaleźć dokładną przyczynę pożaru.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.