Ogień wnętrzności kamienicy w Rawai

Rawaj –

Dzisiaj po północy (7 września ) pożar ogarnął kamienicę w Rawaith) alarmujące okolicznych mieszkańców.

Strażacy zostali powiadomieni o pożarze o godzinie 0:29 na osiedlu Patak Villa w subdystrykcie Rawai, w dzielnicy Mueang Phuket.

Przybyli na miejsce z czterema wozami strażackimi i odkryli, że dwupiętrowa kamienica była mocno płonąca. Kontrola ognia zajęła pół godziny. Nie zgłoszono żadnych obrażeń. Kamienica zostaje otwarta jako firma sprzedająca artykuły hotelowe.

Uważa się, że pożar rozpoczął się od zwarcia elektrycznego. Jednak policja kryminalistyczna w Phuket prowadzi dochodzenie, aby znaleźć dokładną przyczynę pożaru.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.