Policja wręcza bukiet turystom na wyspie Samui, którzy byli w minibusie, gdy taksówkarze pokłócili się w Phuket

Phuket -

Policja Turystyczna wręczyła bukiet turystom na wyspie Samui, którzy jechali minibusem w Phuket podczas kłótni o odbiór zagranicznych klientów.

Nasza poprzednia historia:

Kierowcy dwóch minibusów zostali wezwani na posterunek policji w Phuket w niedzielę 4 września po kłótni o odbiór zagranicznych klientów w pobliżu molo Rassada w dzielnicy Mueang w piątek 2 września. Policja turystyczna poszukuje również czterech turystek widocznych na filmie, aby poznać swoją wersję historii i stworzyć wzajemne zrozumienie tego, co dokładnie się wydarzyło.

Turystyczna policja w końcu znalazła turystów w hotelu na wyspie Samui. Są to izraelscy turyści, którzy przybyli na wyspę Samui później podczas swoich ogólnych wakacji w Tajlandii.

Policja turystyczna Samui wręczyła turystom bukiet kwiatów. Przeprosili za incydent i wyjaśnili, co się stało. Doradzają turystom, aby zgłaszali incydenty policji turystycznej za pośrednictwem 1155 lub aplikacji „Policja Turystyczna I Lert U”, jeśli potrzebują pomocy lub znajdą podobny incydent, w przeciwieństwie do próby skorzystania z mediów społecznościowych.

Turyści podziękowali i zrozumieli incydent. Docenili, że policja turystyczna zwróciła na nich uwagę i powiedzieli, że w przyszłości wrócą ponownie do Tajlandii.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.