Para z Phuket aresztowana z 1,300 gramami krystalicznej metamfetaminy i 45,000 XNUMX pigułek metamfetaminy

Phuket-

Para została aresztowana z ponad 1,300 gramami krystalicznej metamfetaminy i ponad 45,000 XNUMX pigułek metamfetaminy w Rassadzie.

Zespół policji prowincji Phuket dzisiaj (8 września)th) aresztowali pana Topa, lat 33 i panią Ket, lat 31. Ich nazwiska nie zostały podane. Oboje zostali aresztowani na osiedlu mieszkaniowym w podokręgu Rassada w dzielnicy Mueang Phuket.

Skonfiskowano z nich 1,367.26 gramów krystalicznej metamfetaminy, 45,695 55 pigułek metamfetaminy, ręcznie robiony pistolet i XNUMX kul.

Obaj stoją w obliczu zarzutów o nielegalne posiadanie narkotyków kategorii 1 z zamiarem ich sprzedaży. Pan Top stoi w obliczu dodatkowych zarzutów o nielegalne posiadanie broni palnej i amunicji.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.