Kobieta aresztowana w Patong za rzekome otwarcie konta bankowego do hazardu online generującego 32 miliony bahtów

Partong –

23-letnia kobieta została aresztowana w Patong za rzekome otwarcie konta bankowego do gier hazardowych online, które wygenerowało 32 miliony bahtów.

Szef policji w Patong, pułkownik Sujin Nilbodee, powiedział dziś rano Phuket Express (8 września)th), „Wczoraj (7 wrześniath) aresztowaliśmy 23-letnią Nat.”

Jej nazwisko nie zostało podane przez komendanta policji.

„Aresztowanie nastąpiło po tym, jak w grudniu ubiegłego roku aresztowaliśmy wielu graczy online w Patong. Kontynuowaliśmy dochodzenie, w którym odkryliśmy, że pieniądze z hazardu internetowego zostały przelane na konto bankowe pani Nat.” Szef wyjaśnił.

„Otworzyła również konta bankowe dla innej witryny hazardowej online, która wygenerowała 32 miliony bahtów na jej koncie bankowym”. – dodał szef.

Nat został zabrany na posterunek policji w Patong w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

Zarzut Nat wobec zarzutów nie był od razu znany i nie rozmawiała z powiązaną prasą tajską.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.