Sprzedawca makaronu ranny po zderzeniu bocznym motocykla z minivanem w Kata

kata –

Sprzedawca makaronu doznał obrażeń po tym, jak jego boczny motocykl zderzył się z minivanem w Kata.

Ratownicy zostali powiadomieni o wypadku wczoraj (8 września) na Patak Road w Kata, subdystrykt Karon, dystrykt Mueang Phuket.

Przybyli na miejsce zdarzenia i znaleźli na drodze uszkodzony boczny motocykl i minivana. Jedzenie było rozrzucone po chodniku. Kierowca motocykla, który jest sprzedawcą makaronu, doznał drobnych obrażeń.

Świadkowie powiedzieli, że minivan nadjeżdżał od razu, gdy przyczepa motocyklowa natychmiast przecięła drogę.

Organy ścigania Kata sprawdzają wypadek, aby ustalić odpowiedzialność prawną i winę.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.