Sprzedawca makaronu ranny po zderzeniu bocznym motocykla z minivanem w Kata

kata –

Sprzedawca makaronu doznał obrażeń po tym, jak jego boczny motocykl zderzył się z minivanem w Kata.

Ratownicy zostali powiadomieni o wypadku wczoraj (8 września) na Patak Road w Kata, subdystrykt Karon, dystrykt Mueang Phuket.

Przybyli na miejsce zdarzenia i znaleźli na drodze uszkodzony boczny motocykl i minivana. Jedzenie było rozrzucone po chodniku. Kierowca motocykla, który jest sprzedawcą makaronu, doznał drobnych obrażeń.

Świadkowie powiedzieli, że minivan nadjeżdżał od razu, gdy przyczepa motocyklowa natychmiast przecięła drogę.

Organy ścigania Kata sprawdzają wypadek, aby ustalić odpowiedzialność prawną i winę.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.