Ogień niszczy magazyn w Thalang

Thalang –

Pożar zniszczył magazyn w dzielnicy Thalang.

Strażacy zostali powiadomieni o pożarze wczoraj (11 września)th) w zakładzie wodorostów morskich w Baan Bang Pae, subdystrykt Pa Khlok.

Ekipy ratownicze przybyły na miejsce z wieloma wozami strażackimi i stwierdziły, że pożar już mocno płonął. Zajęło dużo czasu, aby opanować płomienie, które zasadniczo zniszczyły magazyn. Jednak w wyniku piekła nie było żadnych obrażeń. Charakter magazynu i przechowywane materiały nie zostały ujawnione przez właściwe dla śledztwa organy.

Uważa się, że na tym etapie przyczyną pożaru jest zwarcie elektryczne. Jednak zdaniem urzędników straży pożarnej Thalang potrzebne są dalsze badania.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.