Na wyspie Phangan zaobserwowano kilka rekinów wielorybich

FOTO: MGR onine

Surat Thani –

Kilka rekinów wielorybich zostało zauważonych na wyspie Phangan w Surat Thani, ekscytujących ekologów.

Sittiroj Kaewnongsameta, wiceprezes Stowarzyszenia Strażników Morza Phangan, powiedział Phuket Express: „W tym tygodniu, gdy nurkowaliśmy pod wodą, znaleźliśmy dwa rekiny wielorybie. Jeden miał cztery metry długości, a drugi sześć metrów”.

„To pokazuje, że morze ma obfite zasoby morskie. Wyspa Phangan ma nie tylko słynną imprezę przy pełni księżyca, ale także piękną podwodną scenerię.

TPN zauważył, że rekiny wielorybie są chronionym zwierzęciem morskim, ponieważ jest zagrożone wyginięciem.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.