Małpa przeszkadzająca gościom hotelowym w Chalong

Czaong –

Małpa przeszkadza gościom w hotelu w Chalong, przez co goście i personel mają dość małpiego biznesu.

Dyrektor Centrum Edukacji Przyrody i Dzikiej Przyrody Khao Phra Thaeo, pan Pongchart Chuahom, został powiadomiony od kierownika hotelu w subdystrykcie Chalong, w dzielnicy Mueang Phuket, o nieznośnej małpie.

Pongchart przybył do hotelu, aby znaleźć małpę na dachu obiektu, on i jego pracownicy zastawili pułapkę, aby złapać małpę, ale nie udało się. Jednak pan Pongchart radzi gościom hotelowym i pracownikom, aby nie karmili małpy ani żadnych innych dzikich zwierząt.

Hotele powinny również pozbyć się śmieci lub zakryć kosze na śmieci, aby pozbyć się zapachów jedzenia. W ten sposób można pomóc utrzymać małpy z dala od obszaru i ograniczyć ich małpowanie.

W czasie prasy podstępna małpa pozostała na wolności. Nazwa hotelu została zatajona przez Pongcharta i jego zespół, ponieważ obawiali się, że ludzie będą gromadzić się, aby zobaczyć małpę, a nawet ją nakarmić.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.